8 Вересня 2021 в 19:36
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Агентство фінансових послуг Японії готує регулювання NFT і IEO

NFT
Share this page to Telegram

Фінансовий регулятор Японії Агентство фінансових послуг (FSA), схоже, готується ввести ряд нових правил для криптосфери, які дозволять взяти під контроль невзаємозамінні токени (NFT) і первинні біржові пропозиції (IEO).

У липні почала свою роботу дослідницька група FSA, якій було доручено проаналізувати цифрові активи у вигляді NFT, децентралізовані фінанси (DeFi) і цифрові валюти центрального банку (CBDC).

З моменту початку спостереження за криптосектором у вересні 2017 року FSA періодично створює дослідницькі групи, до складу яких входять регулятори, експерти з правових питань, вчені та професіонали з криптосектору. За підсумками аналізу ці групи передають агентству свої рекомендації, які потім вживають відповідних заходів, додаючи нові поправки та керівні принципи.

Підтвердивши плани на решту поточного фінансового року, у FSA вказали, що дійсно будуть прагнути регулювати компанії, що працюють з NFT.

Як і раніше, регулятор, швидше за все, дочекається повного звіту дослідницької групи, а потім підготує власну політичну документацію. Не виключено, що до криптобіржей будуть пред’явлені нові вимоги щодо проведення IEO та операціями з NFT.

З огляду на, що великі японські компанії, включаючи оператора месенджера Line і гіганта електронної комерції Rakuten, прагнуть вийти на ринок з новими NFT-проєктами, сектор буде уважно стежити за новими ініціативами.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар