3 Жовтня 2021 в 20:12
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

40% молодих іспанців планують найближчим часом інвестувати в криптовалюту

криптовалюта
Share this page to Telegram

Відповідно до недавнього дослідження, 38% іспанців у віці від 25 до 40 років планують вийти на ринок криптовалют в найближчі місяці. Більш того, 21% учасників вже інвестували в біткоін або деякі альткоіни.

Іспанський необанк Rebellion провів опитування, щоб визначити, чи думають молоді іспанці в найближчому майбутньому стрибнути на підніжку криптовалют. За результатами більше третини учасників відповіли «так».

Інвестування в цифрові активи є найбільш обмеженим інвестиційним продуктом серед місцевих жителів віком від 25 до 40 років, оскільки приблизно п’ята частина визнала, що вже виділила на них кошти. На другому місці пенсійні фонди та вклади (19%).

Опитування також виявило основні причини, за якими молодь входить в криптовалюти. 27% учасників вважають, що це «хороше вкладення», а 27% оцінили біткоін та альткоін як «майбутнє платежів». Проте, знання з цього приводу потребують поліпшення, оскільки 17% відповіли, що нічого не знають про криптографію.

Серджіо Серро, генеральний директор Rebellion, вважає, що цифрові активи стануть важливим «фактором, який необхідно враховувати в майбутньому». Він підкреслив, що для таких компаній, як його, настав час скористатися класом активів:

«Світ платежів зазнає змін, і зараз саме час вирішити, чи хочемо ми брати участь в цій зміні чи ні. Це питання часу, коли великі установи та організації почнуть приймати їх як оплату».

Молоді іспанці – не єдина частина місцевої громади, яка підтримує криптоіндустрію. Згідно з іншим звітом, 25% іспанських компаній в якийсь момент мали справу з технологією блокчейн. Хоча кількість активних користувачів складало 11%, це все ще значне зростання в порівнянні з 1% у кінці 2019 року.

Крім того, 46% великих компаній в Іспанії виступають за впровадження технології розподіленого реєстру для підвищення своєї безпеки в майбутньому.

Хесус Родрігес, генеральний директор технологічної компанії REALSEC, зазначив, що, хоча використання рішень на основі блокчейнів отримує все більше визнання в іспанській індустрії, все ще необхідно працювати над їх ефективністю:

«Нова економіка вимагає прийняття нових бізнес-моделей, заснованих на цифрових інноваціях. У цьому контексті у 2020 році блокчейн почав сприйматися як ефективна технологія, яка сприяє зниженню витрат і ризиків, а також як одна з основних технологічних стратегій, які хочуть залучити велику кількість компаній ».

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар