23 Березня 2023 в 08:24
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Засновник Tron висловив незгоду з політикою SEC

Share this page to Telegram

Засновник блокчейну та криптовалюти Tron (TRX) Джастін Сан висловив свою незгоду з політикою Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC). Він зазначив, що той цивільний позов, який представники організації подали рано вранці 23 березня 2023 року, є останнім прикладом дій, які вона зробила проти відомих гравців у блокчейні та криптопросторі. Він незгодний із такою політикою.

Азійський підприємець заявив, що скарга щодо однієї з провідних американських криптовалют бірж позбавлена вагомих підстав. Сан зазначив, що попри репресії з боку фінансових регуляторів, він та його колеги продовжуватимуть будувати нову децентралізовану фінансову систему.

Сан підкреслив, що ні для кого не секрет: нормативна база SEC для цифрових активів все ще перебуває в зародковому стані й потребує подальшого розвитку. Він нагадав, що його команда прагне співпрацювати з урядами та регуляційними органами у всьому світі. Дії спрямовані на створення прозорих керівних принципів для контролю та роботи з індустрією з огляду на важливу роль, яку вона може відігравати в майбутньому.

Сан нагадав: зовсім недавно уряд Домініки прийняв Tron (TRX) і BitTorrent (BTT) як законний платіжний засіб.

Раніше вранці технічний директор компанії Ripple Девід Шварц також розкритикував керівників SEC. Він заявив, що вони поводяться некомпетентно, прикриваючись словами про захист прав інвесторів та їхні капітали.

Численні користувачі соціальних мереж також наголосили: останнім часом Комісія та її голова Гері Генслер роблять все можливе для того, щоб загальмувати еволюцію криптовалютного сектора. Раніше фахівець заявив, що всі криптовалюти, окрім біткоїна, є зареєстрованими цінними паперами.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар