3 Березня 2023 в 08:07
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Зафіксовано локальний рекорд суми ліквідації довгих позицій BTC

BTC
Share this page to Telegram

Падіння курсу біткоїнів (BTC) на початку п’ятниці, 3 березня 2023 року, викликане побоюваннями щодо майбутнього банку Silvergate (SI). Як запевняють аналітики, саме це спровокувало масове закриття довгих позицій з кредитним плечем на ф’ючерсному ринку.

За даними метрики Glassnode, торгові майданчики ліквідували довгі або бичачі ф’ючерси на біткоїни (BTC) на суму понад $62 млн, що стало найбільшою сумою, починаючи з серпня 2022 року. Також, як запевняють дослідники, спостерігалися «короткі ліквідації» на суму трохи більше ніж $500 тис.

Експерти пояснили, що цей процес відбувається, коли ринок рухається проти бичачої чи ведмежої ставки трейдера. В результаті чого у користувача залишається недостатньо коштів для підтримки відкритої угоди з кредитним плечем.

Переважна більшість довгих ліквідацій показувала, що кредитне плече було зміщене у бік учасників ринку з бичачими настроями. Аналітики наголосили: багато трейдерів було налаштовано на зростання цін. Зрештою, котирування флагманської криптовалюти знизилися до $22 394, станом на 9:45 за московським часом 3 березня.

Ринкова капіталізація віртуального активу впала до $432,34 млрд. Цей показник опустився на 4,56% за останню добу. Учасники ринку забезпечили угоди з цифровим золотом на $26,15 млрд за минулі 24 години. Вартість криптоактиву досягла найнижчого рівня з 14 лютого поточного року.

Акції компанії Silvergate впали в ціні на 50% днем раніше, після того, як дружній до криптовалюти кредитор заявив, що все ще оцінює «свою здатність продовжувати діяльність у найближчому майбутньому» і відклав подачу річного звіту до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC). Реакція ціни біткоїна на ці новини була пов’язана з побоюваннями, що проблеми банку можуть погіршити кризу ліквідності на ринку.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар