Colnago

Виробник велосипедів Colnago впроваджує блокчейн для боротьби з контрафактом і злодійством

Італійський виробник спортивних велосипедів Colnago співпрацює з платформою MyLime по впровадженню цифрових паспортів продукції на блокчейні для боротьби з крадіжками та підробкою.

Згідно із заявою Colnago, починаючи з наступного року компанія буде використовувати блокчейн для надання клієнтам підтвердження автентичності та права власності на їх велосипеди для боротьби з крадіжкою і підробкою всіх лінійок Colnago.

«Ми вивчали можливості безпеки, які надає блокчейн, щоб дати нашим клієнтам впевненість в автентичності придбаних ними велосипедів. У наступному році ми оголосимо про інші напрямки бізнесу, які ми вдосконалили за допомогою блокчейну », – заявив керівник відділу маркетингу Colnago Маноло Берточчі (Manolo Bertocchi).

Colnago співпрацює з італійською технологічною фірмою MyLime, розробником ідентифікаційних радіоміток (RFID), які будуть використані для створення цифрових паспортів велосипедів у власному блокчейні MyLime Automotive Blockchain. Першу оснащену радіоміткою модель велосипеда 26 вересня продемонструє велогонник Тадей Погачар (Tadej Pogačar) на заході UCI Road Racing World Championship в Бельгії.

Використання блокчейну для боротьби з контрафактом стає все популярнішим. У квітні LVMH, Prada і Cartier заявили, що застосують блокчейн для боротьби з підробленими товарами.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.