13 Березня 2023 в 08:14
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Влада США призупинила роботу банку Signature

Signature
Share this page to Telegram

Чергове потрясіння в банківському секторі США – Федеральна резервна система (ФРС) зупинила роботу банку Signature, одного з найбільших кредиторів у криптовалютній галузі.

У своїй заяві представники Мінфіну США, ФРС і Федеральної корпорації зі страхування вкладів (FDIC) заявили, що Signature представляє такий же системний ризик, як і Silicon Valley. Регулятори підкреслили, що всі депозити Signature будуть повернуті власникам, як і клієнтам банку Silicon Valley. На цьому фоні курс стейблкоїнів USDC та DAI практично повернулися до $1. Нагадаємо, що стейблкоїни відв’язалися від долара США після краху Silicon Valley.

На кінець минулого року Signature мав активи на $110 млрд і депозити на $88 млрд. Серед криптовалютних компаній кошти в цьому банку зберігали такі великі фірми, як Coinbase ($240 млн) та Paxos ($250 млн). Також «якийсь обсяг коштів» у банку належить криптокредитору Celsius, який перебуває в процесі банкрутства, однак, сума не розкривається.

Внаслідок призупинення роботи Signature британський постачальник платіжних рішень для криптовалютних фірм BCB Group призупинив і свою програму платежів у доларах США. Зараз керівництво компанії шукатиме відразу кілька американських банків, дружніх до криптовалют, для відновлення програми. Очікується, що нові партнерські угоди будуть укладені протягом 4-12 тижнів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар