2 Серпня 2021 в 19:18
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

В Юті покупцям нерухомості за DOGE надають знижку 10%

DOGE
Share this page to Telegram

Криптовалюта як спосіб оплати нерухомості продовжує набирати обертів, оскільки прийняття цифрових валют для комерційних транзакцій стає все активніше.

Скотт Пол, засновник маркетингового агентства Wooly з Юти, виставив на продаж свій будинок в Саратога-Спрінгс, використовуючи Dogecoin (DOGE) як прийнятний спосіб оплати, згідно з повідомленням Fox 13.

Хоча ціна будинку встановлена ​​на рівні 399000 доларів, Пол, як повідомляється, готовий запропонувати 10% знижки, якщо покупка буде зроблена за Dogecoin. Коментуючи потенційний ризик нестабільності, пов’язаний з угодою з нерухомістю, укладеної через DOGE, Пол зауважив: «Я дуже ризикована людина. Я думаю, що шанси, що я продам його за Dogecoin, виростуть на 20%, 30% або 40% ».

З огляду на поточну ціну Dogecoin, вартість будинку Пола зі знижкою 10% складе 1 734 782,60 DOGE. Криптовалюта, що займає восьме місце, впала на 72% з травневого рекордного рівня на момент написання.

Досвід засновника Wooly в впізнаваності бренду і вірусному маркетингу також пояснює рішення прийняти Dogecoin як спосіб оплати. DOGE, можливо, є найбільшою вірусної мем-монетою в криптосфері, зростання її ціни часто обумовлено тими ж методами, які повсюдно використовуються на арені маркетингу.

Для Пола рішення прийняти Dogecoin за будинок також є частиною давнього інтересу до криптовалюти, починаючи з 2015 року. Пол сказав Fox 13, що він був одним з перших користувачів біткоіна (BTC) і ефіру (ETH).

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар