Австралія

В Австралії закликали до створення «безпечної гавані» для криптовалют

Австралійська криптовалютна індустрія «не може дозволити собі роками чекати ясності в регулюванні», а споживачам потрібна впевненість для доступу до пов’язаних з цифровими активами сервісів. Про це йдеться в заяві місцевої блокчейн-асоціації.

Рекомендації стали відповіддю на запит влади про те, як поліпшити становище Австралії в якості «технологічного і фінансового» центру. Учасники галузі закликали скоординовано і поетапно підійти до створення відповідної нормативно-правової бази.

«Уряд і регуляційні органи повинні надати постачальникам криптоактивів безпечну гавань до тих пір, поки не з’являться рекомендації або закони», – йдеться у зверненні.

Представники асоціації додали, що будь-які нормативні вимоги повинні включати перехідний період. Вони рекомендували створити робочу групу для забезпечення тісного зв’язку між індустрією і регуляторами.

Раніше сенатор від Нового Південного Уельсу Ендрю Брег закликав до створення «правильної» нормативно-правової бази для підтримки конкурентної переваги країни й захисту споживачів.

Згідно з опитуванням біткоін-біржі Kraken, кожен п’ятий австралієць порахував інвестиції в біткоін вигідніше традиційних заощаджень. Іншу думку висловив мільярдер Хеміш Дуглас – він назвав цифрові активи одним з «найбільших масових помилок в сучасній історії».

Нагадаємо, в червні ASIC побачила загрозу в біржових фондах на базі першої криптовалюти для споживачів і ринків.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *