10 Березня 2023 в 21:13
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Уряд Китаю попросять припинити спекуляції з NFT

NFT
Share this page to Telegram

Китайський депутат Всекитайських зборів народних представників (ВЗНП) Фен Ція заявила, що на щорічних пекінських зборах під назвою «Дві сесії» вона запропонує створити систему регулювання цифрових колекцій.

Її ініціатива полягає у проханні до уряду припинити спекуляції з NFT, щоб цифрові предмети колекціонування не перетворювалися на інвестиції та не продавалися як цінні папери.

Продаж цифрових колекцій у Китаї відрізняється від інших країн, де для їх купівлі використовують віртуальну валюту, яка підтримує анонімні транзакції. Найчастіше токени купуються у розрахунку підвищення їх ціни наступного успішного перепродажу.

У Китаї транзакції здійснюються із зазначенням реальних імен за національну валюту юані. Тим самим підкреслюється зміст та цінність колекції, а не лише її фінансова складова.

Примітно, що деякі китайські NFT-платформи припинили свою діяльність через критику державних органів.

У серпні минулого року мобільний додаток Huanhe, торговий NFT-майданчик, що належить китайському цифровому гіганту Tencent Holdings, призупинив продаж NFT та ініціював повернення коштів. Huanhe була однією з найпопулярніших бірж NFT у Китаї, де новинки розпродавались одразу після лістингу.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар