16 Березня 2023 в 08:00
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У США заарештовано одного з організаторів криптовалютної шахрайської схеми на $1 млрд

криптовалют
Share this page to Telegram

Правоохоронні органи США заарештували одного з організаторів фіктивного клубу G|CLUBS та Гімалайської криптовалютної біржі за звинуваченням у шахрайстві на суму близько $1 млрд.

Представник прокуратури США у Південному окрузі Нью-Йорка заявив, що бізнесмени китайського походження Майлз Гуо (Miles Guo) та Кін Мінґ Дже (Kin Ming Je) обманним шляхом схилили тисячі громадян кількох країн до фінансування фіктивного онлайн-клубу G|CLUBS. Отримані $262 млн Гуо та Дже використали для покупки особняка в Нью-Джерсі та інших предметів розкоші.

Крім цього, Гуо і Дже звинувачуються в причетності до створення Гімалайської біржі – псевдокриптовалютної екосистеми, яка нібито має власний стейблкоін H-Coin і токен Himalaya.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) приєдналася до позову правоохоронних органів і висунула власні звинувачення проти шахраїв за залучення понад $850 млн у вигляді «незареєстрованих та шахрайських пропозицій» через токен Himalaya та стейблкоїн H-Coin.

“Шахраї надавали потенційним інвесторам в H-Coin неправдиві відомості, що 20% вартості H-Coin забезпечені золотом, і вони особисто компенсують інвесторам будь-які потенційні збитки”, – заявила SEC.

Майлза Гуо заарештували 15 березня, а Кін Мінг Дже зараз ховається від правосуддя. За заявою правоохоронних органів, Го та Дже звинувачуються за 11 пунктами, які передбачають десятки років ув’язнення у разі винесення обвинувального вироку.

Днями поліція Єгипту затримала 29 осіб, причетних до поширення мобільного додатку Hoggpool для інвестицій у криптовалюти. Від необдуманих вкладень на суму понад 600 000 доларів постраждали 800 000 інвесторів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар