28 Липня 2021 в 20:12
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У Казахстані запропонували встановити ліміт на покупку криптовалют роздрібними інвесторами

МФЦА
Share this page to Telegram

У казахстанському Міжнародному фінансовому центрі «Астана» (МФЦА) запропонували встановити для роздрібних інвесторів ліміти на придбання криптовалют. Про це повідомляє місцеве видання «Капітал».

В Агентстві з регулювання і розвитку фінансового ринку ініціативу пояснили прагненням убезпечити покупців від можливих ризиків. Серед них – відсутність повноцінного регулювання, а також можливість використання цифрових активів для відмивання коштів та фінансування тероризму.

У МФЦА пропонують обмежити купівлю криптовалют роздрібними інвесторами, які не підтвердили свій дохід, $2000 на місяць.

Підтвердивши дохід, інвестори зможуть купувати криптовалюти на суму до $ 100 000 на рік. Вона не повинна перевищувати 10% від річного доходу або 5% вартості всіх активів роздрібного інвестора (без урахування вартості основного житла).

Ініціатива стосується придбання криптовалют через біржі, зареєстровані у МФЦА, де діє особливий правовий режим.

«Біржі можуть працювати тільки на території МФЦА. Вони реєструються тут як в юрисдикції », – пояснили в казахстанській« Асоціації блокчейн і індустрії дата-центрів ».

За словами голови асоціації Алана Дорджиєва, ініціатива знаходиться на фінальній стадії обговорення.

Раніше повідомлялося, що зареєстровані у МФЦА криптовалютні компанії зможуть відкривати рахунки в казахстанських банках в рамках пілотного проєкту.

Нагадаємо, в червні президент країни Касим-Жомарт Токаєв підписав закон, що передбачає введення додаткової плати за майнінг.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар