15 Лютого 2023 в 20:35
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У Binance вважають, що ChatGPT прискорює використання криптовалют

Binance
Share this page to Telegram

Текстова платформа штучного інтелекту (ШІ) ChatGPT використовується прихильниками криптовалют переважно для розваги, наприклад, для написання реп-пісні про біткоїн (BTC), проте її застосування доречне в контексті освіти та прийняття.

Наприклад, ChatGPT видає зрозумілі відповіді на питання щодо широкого кола тем, включаючи блокчейн та криптотехнології, дозволяючи новачкам дізнатися про такі концепції, як доказ роботи (PoW), майнінг та багато іншого.

Перевага ChatGPT полягає в тому, що він може пояснити концепції в інтерактивній та діалоговій манері.

Користувачі можуть ставити запитання доти, доки не відчують, що розібралися в темі, що їх цікавить, криптовалют, — написано в блозі криптобіржі Binance.

Справді, ChatGPT може спростити складні концепції та подати їх у дохідливій та несподіваній формі, наприклад, від імені бандита 1920-х років. Оповідання було кумедним, але водночас інформативним.

Для користувачів, які хочуть дізнатися про криптоіндустрію якнайбільше, ШІ-бот може скласти цілу програму навчання, тим самим збільшуючи швидкість прийняття криптовалюти.

Команда Binance додала, що в міру подальшого розвитку своїх ChatGPT зможе допомогти більш просунутим користувачам кодувати ботів та термінали для торгівлі криптовалютою, а також допомагати їм зі смартконтрактами, тим самим дозволяючи брати активну участь у створенні інноваційної галузі.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар