28 Лютого 2023 в 21:27
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У Bernstein відзначили зниження кореляції криптовалют з американським фондовим ринком

криптовалюти
Share this page to Telegram

Що сталося? Аналітики брокера Bernstein вважають, що кореляція крипторинка з американським фондовим ринком та макроекономічними факторами знижується на тлі поточних цінових рухів біткоїна. Так, кореляція BTC та індексу Nasdaq Composite з початку лютого впала з 0,94 до 0,58. Про це пише видання The Block із посиланням на дані звіту.

Як у Bernstein оцінюють ситуацію на ринку? Експерти вважають зниження кореляції бичачим сигналом для ринку криптовалют. Однак вони також наголосили на наявності ведмежих факторів у вигляді посилення уваги регуляторів та незначного рівня прийняття криптовалют з боку інституційних інвесторів. Сприйнятливість крипторинка до подій у сфері традиційних фінансів «вже не така, як раніше», спостерігається баланс між різними сценаріями в очікуванні подальших каталізаторів.

Аналітики наголосили, що більша частина емісії стейблкоїнів (>50%) та глобальної торгівлі криптовалютами (95%) залишається за межами американського ринку. Таким чином, настрої у сфері криптовалют більшою мірою залежить від глобальних потоків.

Початок січня в Bernstein назвали «ідеальним часом для покупки біткоїна» через знаходження криптоактивів на історично низьких цінових рівнях.

Раніше фінансовий конгломерат Citigroup заявив, що крипторинок сильніший за ринок акцій, а також зберігає стійкість на тлі підвищеної уваги регуляторів. Своєю чергою експерти компанії Bitwise спрогнозували падіння кореляції криптовалют з акціями нижче 0,5 у 2023 році.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар