12 Серпня 2021 в 20:44
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Торгована на Nasdaq фірма вартістю $ 61 млн займеться майнінгом біткоіна

Майнінг
Share this page to Telegram

Котирувана на Nasdaq китайська блокчейн-компанія Powerbridge Technologies з капіталізацією $ 61 млн планує розширити діяльність на криптовалютному ринку.

У пресрелізі фірма повідомила, що має намір інвестувати в цифрові активи й зайнятися майнінгом біткоіна та Ethereum. З цією метою Powerbridge зібрала «команду ветеранів криптоіндустрії та технології» для розвитку нового напряму бізнесу.

Основною діяльністю компанії є надання рішень «software as a service» (SaaS) і блокчейн-додатків. Powerbridge об’єднує технології штучного інтелекту, великих даних і «Інтернету речей» для розробки SaaS-продуктів в областях електронної комерції, ланцюжків постачання та аналізу даних.

«Ми з оптимізмом дивимося на позитивні перспективи ринку криптовалют. Наша ініціатива по майнінгу – важлива частина загальної блокчейн-стратегії. Ми прагнемо побудувати глобальну мережу для видобутку біткоіна та Ethereum на основі чистої енергії », – заявив президент і головний фінансовий директор Стюарт Лор.

Нагадаємо, в січні 2021 року про вхід в манінгову індустрію оголосила китайська інтернет-компанія The9 Ltd. Протягом двох днів після анонсу акції фірми на Nasdaq злетіли на 140%.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар