10 Березня 2023 в 08:13
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Том Еммер: “Цифровий долар може бути використаний для стеження за громадянами США”

Криптовалюта Bitcoin
Share this page to Telegram

Американський конгресмен Том Еммер вкотре виступив проти запуску державної криптовалюти. За його словами, CBDC можна легко використовувати для стеження за громадянами США.

Виступаючи в Інституті Катона, Том Еммер заявив, що цифровий долар можна «з легкістю перетворити на зброю» і використати для зниження фінансової приватності американських громадян. За його словами, цифрові валюти можна також використовувати для «придушення політично непопулярної діяльності»:

«Федеральний уряд прагне підтримувати та розширювати фінансовий контроль. Ідея цифрової валюти набирає популярності в різних державних установах як контрольовані державою гроші, які можна легко перетворити на інструмент стеження. Дії адміністрації Байдена ясно показують, що вони не лише готові до створення цифрового долара, а й збираються пожертвувати правом американців на фінансову конфіденційність».

Конгресмен зазначив, що криптовалютна економіка непокоїть владу США, оскільки «забирає владу у централізованих державних установ та повертає її до рук народу». Тому ідея контрольованої державної криптовалюти стає дедалі популярнішою у регуляторів та правоохоронних органів.

За словами Еммера, децентралізовані криптовалюти можуть стати рішенням для поганого управління американською монетарною системою та відновити «багато цінностей», які дозволили США стати економічною наддержавою. Йдеться про фінансову приватність, індивідуальний суверенітет громадян та вільні фінансові ринки.

Раніше Том Еммер опублікував законопроєкт, у рамках якого запропонував заборонити фізособам доступ до цифрового долара, щоб захистити громадян від стеження з боку держави.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар