26 Липня 2021 в 19:56
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Точка зору: DeFi не підлягає тотальному регулюванню

DeFi
Share this page to Telegram

DeFi потрібна нормативна база для інтеграції з індустрією традиційних фінансів, але сектор не можна повністю відрегулювати. Такої думки дотримується доктор Арак Сутівонг, CEO SCB 10X, венчурної фірми Siam Commercial Bank.

Виступаючи на блокчейн-заході REDeFiNE Tomorrow 2021, топменеджер підкреслив, що DeFi став мейнстримом «за багатьма показниками».

Він згадав десятикратне зростання TVL за останні пів року, який перевищив $ 100 млрд. За словами Сутівонга, число користувачів, обсяг торгів на децентралізованих біржах і розроблені додатки кажуть «про величезне зростання».

Розвиток Defi виявив ряд проблем, зокрема шахрайство. Це не може не турбувати аудиторію і не створювати виклики для регуляторів, переконаний CEO SCB 10X.

«DeFi за визначенням не можна повністю відрегулювати. Замість цього варто розробити основу для інтеграції сектора з іншою фінансовою екосистемою », – зазначив Сутівонг.

Нагадаємо, в червні комісар CFTC Ден Берковіц заявив про потенційне порушення DeFi-платформами деривативів законодавства США.

У липні представники криптовалютної індустрії направили в FATF відкритого листа зі своїми пропозиціями щодо регулювання.

У березні наднаціональне відомство запропонувало вважати пов’язані з DeFi проєкти VASP і зобов’язати їх дотримуватися правил по боротьбі з відмиванням грошей.

Раніше влада Таїланду задумалася над регулюванням сектора децентралізованих фінансів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар