16 Квітня 2023 в 19:30
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

The Moskowitz Law: Шакіл О’Ніл ухиляється від суду у справі FTX

FTX
Share this page to Telegram

Юридична компанія The Moskowitz Law Firm, що захищає інтереси інвесторів, які постраждали від колапсу FTX, розмістила пост у соцмережах, звернений до зірки NBA.

Шакілу О’Нілу (Shaquille O’Neal), нарікають юристи, зобов’язаний обдумати ситуацію, інакше фірма направить юридичну скаргу, в якій напише, що спортсмен підтримував FTX.

Раніше в ході судових слухань повідомлялося, що Шакіл О’Ніл був у курсі звинувачень на свою адресу та ігнорував спроби доставити його до суду:

«Містер О’Ніл залишився єдиним відповідачем у справі, якій не було вручено документи. Всупереч дюжинам спроб позивачів у багатьох штатах та країнах або надати йому послугу, або змусити його примусово».

The Moskowitz Law Firm розмістила в соцмережах публічні претензії до баскетболіста зі скаргами на охоронців, які не дають підібратися до зірки:

«Містер О’Ніл: Ми представляємо тисячі жертв випадку з FTX, які втратили свої заощадження через масове шахрайство біржі. Ми були зовні вашої студії TNT в Атланті протягом тижня, але ваші охоронці нас не впустили, не дозволивши навіть лише вручити нашу юридичну скаргу».

У повідомленні сказано, що зірка NBA бігає від юристів ось уже три місяці. При цьому наголошується, що інші пов’язані з FTX зірки спорту на кшталт гравця в американський футбол Тома Брейді (Tom Brady), баскетболіста Стефена Каррі (Stephen Curry) та актора Ларрі Девіда (Larry David) погодилися отримати скарги.

Раніше представники Bloomberg повідомили, що FTX може використати кошти кредиторів для поновлення роботи біржі.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар