Новини криптовалют

The Independent: Третина криптоінвесторів не розуміє, що робить

36% роздрібних криптоінвесторів у Великобританії зізналися, що взагалі не розуміли цифрові активи або ж мали про них дуже невиразні уявлення в момент покупки.

Як повідомляє британське інтернет-видання The Independent з посиланням на компанію Oxford Risk, навіть після придбання криптовалют майже чверть інвесторів продовжує оцінювати своє розуміння ринку аналогічним чином. За даними Oxford Risk, кожен восьмий дорослий житель Великобританії інвестував в криптовалюти протягом останніх п’яти років, і тільки 21% з них повідомили, що добре розбиралися в цій темі на момент першої покупки. Частка таких інвесторів після покупки становить 33%.

«Викликає занепокоєння той факт, що занадто багато людей купує наосліп, не розуміючи свої дії та керуючись зростанням цін або ж закликами інших людей приєднатися, – заявив глава відділу поведінкових фінансів Oxford Risk Грег Девіс. – Варто занепокоїтися, якщо люди вкладають істотні суми у криптовалюти й не розуміють, що вони купили ».

Одночасно третина британських інвесторів висловлює сумніви з приводу зростання цін криптовалют в майбутньому, майже половина не визначилася, а чверть очікує подальшого підйому ринку, свідчать дані Oxford Risk. Кожен п’ятий планує наростити вкладення в криптовалютах або інвестувати вперше протягом наступного року.

Згідно фінтех-компанії Ziglu, 5% інвесторів витратили на криптовалютах понад £ 10 000, тоді як чверть вклала менше £ 100, а половина – менше £ 500.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.