Токен

Страви з розкішного італійського ресторану доставлять за токени

Найбільша фінансова брокерська компанія Японії Nomura Holdings Inc. запустила сервіс доставляння їжі, що забезпечує клієнтам можливість купувати та продавати високоякісні страви з італійського ресторану з використанням токенів.

Токени на основі блокчейна являють собою чотири розкішні продуктові набори від японського шеф-кухаря Масаюки Окуда. Власник двох відомих ресторанів в столиці Токіо Окуда відомий неповторним стилем приготування страв, пропонуючи своїм онлайн-клієнтам справжні делікатеси, в тому числі яловичину на оливковій відгодівлі та цикорій дзусаяма.

Щорічна підписка в італійському ресторані коштує 60 000 японських єн, що еквівалентно $ 546, також є авансовий членський внесок в розмірі 3000 єн ($ 27,30). Як написано на сайті служби доставлення, страви, доступні до замовлення, включають гарбузове равіолі, кукурудзяні та курячі тортелліні, піцу зі спаржею.

Крім того, з наступного року власникам токенів буде надана можливість торгувати придбаними продовольчими активами.

Торік Nomura запустив пілотний проєкт з продажу криптотокенів в обмін на реальні речі. Місцеві жителі, які купили токени, могли брати участь в приготуванні супів зі спаржі, вирощених дочірньою компанією Nomura Farm Hokkaido Co.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.