23 Лютого 2023 в 07:56
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

США звинуватили чотирьох росіян у створенні криптовалютної піраміди Forsage

криптовалюти
Share this page to Telegram

Міністерство юстиції США висунуло звинувачення проти чотирьох росіян, які започаткували децентралізовану інвестиційну платформу Forsage. Вони звинувачуються у створенні піраміди на $340 млн.
Згідно з судовими документами, Володимиру Охотникову під псевдонімом Lado, Олені Обламській (Lola Ferrari), Михайлу Сергєєву (Mike Mooney, Gleb або Gleb Million) та Сергію Маслакову пред’явлено звинувачення в організованому шахрайстві із застосуванням електронних засобів і загрожує до 20 років.

«Обвинувачені агресивно просували Forsage через соціальні мережі як ліцензовану та прибуткову можливість для бізнесу. Також платформа рекламувалася як децентралізований матричний проєкт, заснований на мережевому маркетингу та смартконтрактах на блокчейні. При цьому сама платформа діяла як фінансова піраміда. Ця інвестиційна схема залучила $340 млн від інвесторів у всьому світі», ― наголошують представники Мін’юсту США.

Як зазначив спеціальний агент Іван Арвело (Ivan Arvelo) з відділу розслідувань національної безпеки (HSI), обвинувачені «використовували модні технології та непрозорі формулювання для виманювання грошей, але самі застосували класичну схему Понці». Арвело нагадав, що технології можуть змінюватись, але схеми шахрайства залишаються, тому правоохоронні органи продовжують їх виявляти.

Раніше повідомлялося, що в Росії судитимуть двох жителів Томська за викрадення 86 біткоїнів на суму 360 млн рублів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар