Новини Dogecoin

Співзасновник Dogecoin перерахував можливі покращення для «собачої монети»

Один з творців Dogecoin Біллі Маркус вважає, що для поліпшення позицій проєкту потрібен міст з Ethereum і співпрацю з платформами NFT.

Біллі Маркус (Billy Markus) інженер-програміст, заснував Dogecoin разом з Джексоном Палмером (Jackson Palmer) у 2013 році. Він написав у Twitter два напрямки, розвиток яких допоможе Dogecoin залучити більше користувачів.

За його словами, перше, що потрібно – це міст між Dogecoin і Ethereum. По-друге, найпопулярнішою криптовалюті-мему потрібна співпраця з платформами, які торгують невзаємозамінними токенами (NFT), такі як Opensea. NFT користуються великим попитом в спільноті. Якщо ринки NFT погодяться брати оплату в Dogecoin, сумісному з Ethereum, це зробить DOGE більш ліквідною та популярною криптовалютою.

2 вересня співзасновник Ethereum Віталік Бутерін висловив надію на те, що Dogecoin переключиться на консенсус Proof-of-Stake (PoS). Можливо, використовуючи для цього код Ethereum. Він вважає, що Dogecoin потрібен випуск не менше п’яти мільярдів DOGE в рік. Це була відповідь на питання засновника The Three Arrows Capital Чжу Су (Zhu Su), який попросив його запропонувати ідеї співпраці Ethereum і Dogecoin.

Раніше Віталік Бутерін увійшов до складу консультативної ради Dogecoin.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *