Майнінг

Співробітник адміністрації округу Саффолк заарештований за нелегальний майнінг криптовалют

Крістофер Нейплс, фахівець з інформаційних технологій в адміністрації округу Саффолк в Нью-Йорку, заарештований за крадіжку електроенергії для майнінгу криптовалют.

За даними місцевих ЗМІ, Крістофер Нейплс (Christopher Naples) розмістив 46 майнінгових пристроїв в декількох кабінетах адміністрації, де працював як IT-фахівець. Керівника звинувачують в незаконному використанні електрики в особливо великому розмірі та зловживанні посадовими повноваженнями.

Слідчі з’ясували, що Нейплс займався незаконним видобутком криптовалют з лютого цього року, спочатку встановивши десять ASIC-майнерів. Споживання електроенергії тільки цими десятьма пристроями перевищує $ 6 000, не кажучи про залучене обладнання.

Нейплс працював в адміністрації округу Саффолк з 2000 року. Він визнав себе власником майнінгових пристроїв, і підтвердив, що використовував їх протягом декількох місяців. Ситуацію погіршує можливе порушення безпеки, оскільки ASIC-майнери були підключені до адміністративних комп’ютерів. Устаткування було заховано в тій же кімнаті, де знаходилися ці комп’ютери та інша техніка, що забезпечує роботу інфраструктури всього округу.

Співробітники Нейплса стали скаржитися на повільну роботу комп’ютерів і високу температуру в приміщеннях, яка підвищилася майже на 20 градусів. В результаті, за останні кілька місяців співробітникам довелося змінити кілька кондиціонерів. Порушнику загрожує максимальне покарання у вигляді 15 років позбавлення волі, однак на цей час він звільнений під підписку про невиїзд.

У серпні польська поліція виявила «підпільну» майнінгову ферму у своєму будинку. Нещодавно поліція Іспанії теж виявила понад 100 ASIC-майнерів, незаконно підключених до електромережі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *