1 Квітня 2023 в 20:53
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

SpaceX доставить на Місяць скриню з приватним ключем до 62 біткоїнів

SpaceX
Share this page to Telegram

Компанія LunarCrush, що спеціалізується на соціальному інтелекті для екосистеми криптовалют, оголосила про намір відправити на Місяць скриню зі скарбами з 62 біткоїнів (BTC), які на цей час оцінюються приблизно в $1,76 млн.

Нагорода в біткоїнах, яка отримала назву Nakamoto_1, буде виплачена першому космічному мандрівнику, який досягне Місяця й заволодіє приватним ключем до криптовалютного гаманця, вигравіюваного на місячному форпості MAPP Rover, який буде запущено в космос наприкінці цього року.

Для цього LunarCrush уклала партнерську угоду з Lunar Outpost, анімаційною студією Golden Wolf та компанією Hiro, яка займається фінансуванням проєкту внаслідок продажу колекції NFT. Згідно з заявою фірми, кінцева мета – “надихнути наступне покоління на міжпланетні дослідження”.

Процес гравіювання приватного ключа, прикріпленого до марсохода, повністю задокументований, щоб забезпечити повну прозорість. Як тільки марсохід Lunar Outpost MAPP приземлиться на Місяць, на Землі почнеться розробка плану висадки на неї й пошуку ключа.

Коли ви ставите собі, здавалося б, недосяжну мету, інновації можуть бути неймовірними, — сказав генеральний директор LunarCrush Джо Веццані. — Наша мета — надихнути людей на створення спільнот, які відкриють нову добу досліджень.

Приз із біткоїнами буде доставлено на планету за допомогою ракети SpaceX у четвертому кварталі цього року, але точна дата не розголошується з міркувань безпеки.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар