Solana

Solana виявилася правильною інвестицією для американського співака

Автор пісень, співак і танцюрист Джейсон Деруло з США розповів про те, що ще в червні інвестував в криптовалюту Solana (SOL), і для нього це був приголомшливий досвід.

Висловлюючи свою радість, Деруло написав у Твіттері: «У червні я зробив ставку на Solana. Це справжня пригода!

Попри те, що Деруло не розкрив суму інвестицій в SOL і не розповів про наявність інших криптоактивів в портфелі, немає сумніву, що він отримав величезний прибуток, враховуючи, наскільки збільшилася вартість монети за останні три місяці.

Нагадаємо, що в червні Solana торгувалася між $ 25 і $ 41, але в серпні SOL пішов на штурм ринку і скинув Dogecoin з сьомого місця в рейтингу кращих криптовалют. 4 вересня 2021 року було зафіксував рекордний максимум в $ 150.

Так само як Джейсон насолоджується зараз своїм вкладенням в криптовалюту, колишній хіп-хоп виконавець Logic, який придбав біткоіни на суму $ 6 млн у жовтні минулого року, на цей момент отримав понад 250% прибутку.

На відміну від двох знаменитостей, згаданих вище, більшість відомих персон, які приєдналися до криптоіндустрії в цьому році, прийшли туди через NFT. Це завдяки вибухового зростання, зазначеного в цьому секторі з початку 2021 року.

Знаменитості, артисти, спортивні клуби, музиканти та інші люди запускають власні колекції цифрового мистецтва, або купують уже наявні.

Минулого місяця ікона НБА і триразовий чемпіон Стівен Каррі придбав цифровий твір Bored Ape унікальної рідкості за $ 180. 000.

У серпні король репу і 15-разовий володар премії «Ґреммі» Маршалл Брюс Метерс III (він же Емінем) оголосив про запуск своєї колекції NFT.

Не виключено, що легендарні моменти з кар’єри єдиного триразового чемпіона світу з футболу Пеле будуть представлені у вигляді колекційних предметів NFT, а 90% виторгу від продажів будуть передані благодійним організаціям.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *