3 Вересня 2021 в 13:57
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Швейцарський банк відмовився від розвитку проєкту, орієнтованого на криптосферу

криптовалюти
Share this page to Telegram

Швейцарський Basler Kantonalbank (BKB) продемонстрував несподіваний розворот в стратегії та оголосив про закриття свого проєкту, орієнтованого на криптоактиви, щоб зосередитися на інших секторах, викладених в його стратегії на 2022-2025 роки. BKB також вирішив закрити дочірню фінтех-компанію Keen Innovation, яка розробила рішення, орієнтовані на цифрові активи, для банку і його філії Bank Cler в області роздрібного банківського обслуговування по всій країні.

Торік Bank Cler запросив Алена Кунца на посаду керівника відділу цифрових активів. Менеджер, що спеціалізується на венчурному капіталі та інвестиціях в приватний капітал, орієнтованих на блокчейн, повинен був розширити вплив швейцарського банку на криптовалюту. В цьому році Bank Cler повинен був запропонувати своїм клієнтам послуги з торгівлі та зберігання криптовалюти. Однак проєкт був зупинений, і з того часу Кунц покинув банк, повідомляє місцевий сайт фінансових новин MoneyToday.ch.

Патрік Ріедо, глава відділу комунікацій BKB, сказав «це правильно, що BKB Group не продовжуватиме проєкт «Цифрові активи », тобто заплановане впровадження послуги для торгівлі та зберігання цифрових активів»:

«Ми по-іншому визначили наші стратегічні пріоритети, Стратегію на 2022-2025 роки, і робимо упор на наявні напрямки бізнесу і зміцнюємо їх. Однак це не означає, що ми більше не займаємося цією темою. Ми накопичили ноу-хау в технології [розподіленого реєстру] і нормативно-правовій базі та будемо уважно стежити за розвитком ринку », – сказав Ріедо.

Крім того, представник BKB повідомив сайту фінансових новин Finews.com, що Bank Cler не продовжуватиме надавати послуги криптоактивів, і цей крок був частиною зусиль групи з репозиціонування себе в якості «розумного послідовника». Це вказує на те, що BKB більше не бажає просувати інновації в банківській сфері, такі як інтеграція сервісів, орієнтованих на криптовалюти, в більш традиційну пропозицію, а вважає за краще адаптуватися до розробок, впровадженим його ринковими конкурентами.

Bank Cler повідомив, що на кінець першої половини 2021 року активи його клієнтів склали 21,9 млрд швейцарських франків (24 млрд доларів США).

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар