20 Січня 2023 в 10:12
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Штучний інтелект визначив ціну Ethereum на 1 лютого

Ethereum
Share this page to Telegram

Алгоритми машинного навчання на порталі криптомоніторингу PricePredictions прогнозують, що 1 лютого 2023 року ціна Ethereum торгуватиметься на рівні $1582.

Індикатори технічного аналізу, такі як індекс відносної сили (RSI), смуги Боллінджера (BB), ковзні середні (MA), сходження-розходження ковзних середніх (MACD) та інші, очікують збільшення до кінця місяця на 3%.

Ethereum

В цей час Ethereum торгується на рівні $1535, додавши за останні 24 години 1,4% і піднявшись ще на 11,9% за попередній тиждень із загальною ринковою капіталізацією в $187 млрд.

Ethereum

Зокрема, індикатори технічного аналізу TradingView на одноденних показниках були дуже оптимістичними.

Резюме датчиків збігається з настроєм «купувати» лише на рівні 15, тоді як ковзні середні вказують на «сильну купівлю» лише на рівні 13. Нарешті, осцилятори вказують на «покупку» лише на рівні 2.

Ethereum

Розробка в області Web3 зростала разючими темпами, попри складнощі та перешкоди, з якими сектор криптовалют зіткнувся протягом минулого року.

Згідно зі звітом «Стан Web3 за четвертий квартал 22 роки», опублікованому компанією Alchemy, що займається програмним забезпеченням та розробкою блокчейну, одним із таких ключових показників є кількість смартконтрактів, розгорнутих в основній мережі Ethereum. Порівняно з 2021 роком це число збільшилося на 293%, досягнувши темпів, які можна порівняти з піковими значеннями попереднього року.

Примітно, що цей пік активності припав на четвертий квартал 2022 року, що збігся з крахом FTX, який спричинив значний відтік капіталу на основних галузевих біржах.

Згідно з результатами дослідження, кількість чинних смартконтрактів у четвертому кварталі 2022 року збільшилася на разючі 453% порівняно з попереднім кварталом і досягла значних 4,6 мільйона.

Ethereum
Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар