1 Травня 2023 в 07:01
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Santiment: Кореляція між вартістю більшості криптовалют зараз відсутня

крипторинок
Share this page to Telegram

Аналітична компанія Santiment опублікувала результати нового дослідження ринку криптовалют, згідно з яким ціни на криптоактиви зараз виявилися, за словами авторів, «дуже сильно розкиданими».

Аналітики Santiment посилаються на модель MVRV (криптовалютний індикатор, що дозволяє виявляти цінові максимуми та мінімуми), згідно з яким OMG Network (OMG), Serum (SRM) та VIDT DAO (VIDT) зараз відносяться швидше до перспективних покупок, тоді як Bella Protocol (BEL), Injective (INJ) та Render Token (RNDR) належать до класу ризикованих інвестицій.

Експерти Santiment стверджують: у квітні ціни на крипторинку були «розкиданими» і практично не корелювали між собою. Цікаво, що в попередні місяці картина була іншою. Модель показує, що активи на крипторинку за сім днів після останньої зміни цінових показників розділилися на «перекуплені» та «недооцінені».

Раніше аналітики Santiment встановили, що криптовалюта Cardano за показником активності розробників за останній місяць посідає третє місце, випереджаючи своїх основних конкурентів: Ефіріум та Avalanche.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар