3 Квітня 2023 в 19:06
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Ринкова частка Binance на спотовому ринку впала на тлі дій регуляційних органів

Share this page to Telegram

Постачальник даних про цифрові активи Kaiko повідомив, що за тиждень частка криптобіржі Binance на спотовому ринку значно скоротилася.
Попри те, що 2023 рік для Binance розпочався на позитивній ноті, а за підсумками 2022 року біржа стала абсолютним лідером ринку з часткою понад 70%, їй не вдалося довго втриматись на цій позиції.

На думку експертів Kaiko, найважливішу роль у падінні частки Binance відіграли фінансові регулятори США. Перший удар припав на біржу з боку Департаменту фінансових послуг Нью-Йорка (NYDFS), який наказав припинити випуск BUSD, власного стейблкоїна Binance. Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) направила емітенту стейблкоїна, компанії Paxos, попередження про початок розслідування операційної діяльності.

Довершує картину подій нещодавній позов Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) проти Binance та її генерального директора Чанпен Чжао (Changpeng Zhao) за можливе ухилення від виконання федеральних законів та управління незареєстрованою біржею деривативів цифрових активів. Ініційований CFTC судовий процес призвів до збільшення відтоку коштів з Binance, оскільки інвестори та трейдери стали побоюватися розвитку найгіршого сценарію.

Kaiko

Аналітики Кайко припускають, що у найближчій перспективі Binance буде складно повернути домінантні позиції. Слідство у справі CFTC здатне розтягнутися на роки, тому відтік коштів продовжуватиметься, а, йдеться у публікації, «біржі США, особливо Coinbase, встигнуть поглинути частину спотового обсягу американських інституційних клієнтів, що залишає Binance». Ймовірно, що інші популярні криптобіржі, такі як Bybit, Deribit або OKX, перетягнуть клієнтів на свої платформи й захоплять частину обсягу деривативів Binance.

У понеділок, 3 квітня, стало відомо про ще один позов до біржі Binance та її засновника на суму близько $1 млрд. До суду Південного округу Флориди надійшло звернення з боку юридичних фірм Moscowitz та Boies Schiller Flexner.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар