2 Березня 2023 в 08:20
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Розробники випустили рішення щодо ідентифікації з нульовим розголошенням Polygon ID

Polygon
Share this page to Telegram

Автори протоколу масштабування другого рівня для EthereumPolygon – запустили децентралізоване рішення для ідентифікації з нульовим розголошенням Polygon ID. Це сталося через рік після повідомлень про початок розробки продукту. Служба працює завдяки механізму доказу ZK, який використовує криптографічні методи, щоб дозволити користувачам підтверджувати особу в Інтернеті без передачі конфіденційної інформації третій стороні.

Команда Polygon Labs запевнила: продукт створений для вирішення проблеми «цифрової довіри». «Що відрізняє Polygon ID від більшості інших децентралізованих систем ідентифікації, то це реалізація технології з нульовим розголошенням. Вона дає можливість підтверджувати особу та інші відомості без розкриття особистих даних», – сказали представники Polygon.

У загальнодоступному випуску представлено чотири нових інструменти в наборі Polygon ID – Verifier SDK, Issuer Node, Wallet SDK та Wallet App. Вони дозволять розробникам Polygon інтегрувати децентралізовану ідентифікацію у власні програми.

Користувачі зможуть створювати докази з нульовим розголошенням, використовуючи облікові дані поза мережею, включаючи паспорт, національне посвідчення особи чи ступінь бакалавра.

Polygon підкреслили, що це перший інструмент цифрової ідентифікації на основі технології ZK, який дозволяє користувачам зберігати облікові дані локально на смартфонах. «Безпарольні логіни обмінюються зашифрованими обліковими даними, що перевіряються, просто скануючи QR-код або підключаючись до гаманця на робочому столі. Організації можуть отримати вигоду з підвищеного рівня безпеки, рівня взаємодії з користувачем та зростання продуктивності системних адміністраторів».

Співзасновник Polygon ID Девід Шварц заявив, що продукт створено “на основі новітніх стандартів децентралізованої ідентифікації”. Вони покликані допомогти захистити розробників та користувачів від несанкціонованого доступу третіх осіб.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар