NBMiner

Розробники NBMiner частково обійшли обмеження хешрейту у відеокартах Nvidia LHR

В оновленні програми для майнінгу ефіру NBMiner розробникам вдалося частково обійти обмеження на видобуток ETH на відеокартах NVidia LHR. Їм вдалося «вичавити» 68% максимального хешрейту.

В кінці травня компанія Nvidia почала постачання відеокарт, в назві яких присутня абревіатура LHR (Low Hash Rate). Ці карти мають обмеження продуктивності майнінгу на популярних алгоритмах – хешрейт знижується в середньому на 50%. Однак тепер власники таких відеокарт зможуть змусити їх працювати помітно швидше. Розробникам NBMiner поки не вдалося повністю обійти обмеження, але збільшення хешрейту на 30% – це крок вперед.

Причиною випуску серії відеоприскорювачів LHR став дефіцит ігрових відеокарт на полицях магазинів і значне зростання їх вартості. Геймерам діставалося вкрай мало відеокарт, оскільки постачання оптово викуповували великі майнери, навіть за завищеними цінами. Цьому сприяв значний ріст криптовалютного ринку, в результаті навіть дорогі відеокарти окупалися за все за кілька місяців.

Спочатку Nvidia намагалася обмежити хешрейт майнінгу за допомогою драйверів, і майнери просто встановлювали старішу версію драйверів. Однак з новими партіями відеокарт цей трюк уже не проходить, оскільки обмеження тепер зберігаються на рівні BIOS.

Раніше повідомлялося, що відеоприскорювачі почали дешевшати після падіння криптовалютного ринку і курсу Ефіріума. Однак зниження так і не стало суттєвим, а після розвороту ринку вгору в липні дефіцит карт повернувся майже до колишніх рівнів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *