24 Січня 2023 в 16:51
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Рентабельність інвестицій у Litecoin перевершила вкладення у BTC та ETH

Litecoin
Share this page to Telegram

За даними аналітичної платформи Messari.io, за останні три місяці й навіть рік Litecoin (LTC) перевершив повернення інвестицій такі популярні криптовалюти, як біткоїн (BTC) і Ethereum (ETH).

Справді, за останній рік рентабельність інвестицій LTC-інвесторів була на 28,8% та 24,9% більша, ніж в інвесторів у BTC та ETH. З жовтня 2022 року до цього часу ці цифри більш ніж удвічі перевищують річний показник. Litecoin також перевершив токени DeFi з дивовижною маржою в 79% (у 2022 році).

Litecoin

Водночас рентабельність інвестицій BTC та ETH стосовно долара США за минулий рік була негативною на рівні 33,55% та 29,27%, зазначають фахівці Messari. Лише останнім часом біткоїн та ефіріум почали відновлюватись, збільшивши свої показники за три місяці до позитивних значень.

За інформацією CoinGecko, LTC займає 16-е місце серед найбільших криптовалют із ринковою капіталізацією майже $7 млрд. Зараз альткоїн торгується на рівні $89,30 зі зростанням за останній тиждень 4,2%.

Крім того, згідно з щорічним звітом з криптоіндустрії, опублікованим командою CoinGecko, біткоїн був найменш ефективним інвестиційним інструментом у порівнянні з сировинними активами (сира нафта та долар США).

В цей час BTC торгується на рівні $22 900, зберігаючи зростання за останні сім днів у розмірі 8,1%. Завдяки цьому ціновому досягненню загальна ринкова капіталізація криптовалют перевищує позначку $1 трлн.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар