скам

Регулятор Нью-Джерсі вимагає закриття п’яти проєктів з ознаками скаму

Бюро цінних паперів Нью-Джерсі направило керівництву компаній Bulk Investments, Forte Trade, Dilna Investments d/b/a Fidelity Revenue, RealBitcore Mining та FilefxOption наказ про припинення діяльності.

У документі йдеться, що фірми “пропонують цінні папери, які не охоплені федеральним законодавством і не зареєстровані в Бюро, а також не звільнені від подібної вимоги”. Згадки про кримінальне переслідування не наведено.

Регулятор побачив у роботі компаній ознаки шахрайства. На думку влади, проєкти залучають інвесторів, використовуючи комбінацію «невиразних» обіцянок високого прибутку від «інвестиційних стратегій», неправдивих заяв про реєстрацію, а також фейкових відгуків.

Бюро повідомило про трьох користувачів Bulk Investments, Forte Trade, Dilna Investments Fidelity Revenue, які не змогли вивести вкладені кошти на суму $90 000.

Раніше фінрегулятор Техасу видав три екстрені постанови про припинення діяльності 14 криптовалютних компаній, підозрюваних у шахрайстві.

У березні влада штату висунула претензії трьом незареєстрованим проєктам. Один із них працював під брендом біткоін-біржі Binance.

Нагадаємо, Бюро цінних паперів Нью-Джерсі поряд із регуляторами низки інших штатів звинуватило криптолендингові платформи BlockFi та Celsius Network у продажу незареєстрованих цінних паперів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *