6 Квітня 2023 в 06:49
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Регулятор Дубая посилює вимоги щодо розкриття інформації для криптокомпаній

криптовалюти
Share this page to Telegram

Як повідомляє видання Bloomberg з посиланням на обізнані джерела, Управління регулювання віртуальних активів Дубая (VARA) вирішило ускладнити криптокомпаніям отримання ліцензії на роботу в еміраті.

За даними джерел, біржа Binance, яка вже має ліцензію на роботу в Дубаї, отримала з боку Vara запит на надання додаткової інформації про компанію. Регулятор хоче мати більш докладні дані про власників Binance, структуру управління та процедури аудиту. Аналогічні запити регулятор направив компаніям, які намагаються отримати ліцензію на роботу в еміраті.

Можливо, запити VARA були зроблені під тиском західних регуляторів, особливо зі США. Саме американські чиновники нещодавно звинуватили Binance у відсутності американської реєстрації та порушенні федеральних законів щодо регулювання товарних ринків. Генеральний директор криптобіржі Чанпен Чжао зараз мешкає саме в Дубаї й зробив емірат плацдармом для розширення бізнесу на весь Близький Схід.

VARA збирається зробити Дубай столицею криптовалютної економіки, але при цьому регулятору необхідно зберегти зв’язки із західними країнами, які застосовують суворішу політику щодо цифрових активів”, – пояснює генеральний директор консалтингової компанії The MENA Catalysts Сем Блаттейс (Sam Blatteis).

Представники Binance повідомили Bloomberg, що надали запитану VARA інформацію відповідно до регуляторних та фідуціарних обов’язків. Компанія також розкрила інформацію про структуру власності місцевого підрозділу та зовнішнього аудитора.

Наприкінці минулого року Binance отримала схвалення регуляторів столичного емірату Абу-Дабі на надання кастодіальних послуг на користь професійних учасників ринку Об’єднаних Арабських Еміратів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар