Капіталізація крипторинку

Регулятор азартних ігор Кіпру вивчить можливості блокчейну

Національне агентство Кіпру за ставками вивчить можливості блокчейну для посилення нагляду за гральною індустрією країни.

Згідно зі статтею в блозі Національного управління по ставках Кіпру, на наступному тижні регулятор проведе захід, на якому будуть обговорюватися останні тенденції в області блокчейну і криптовалют, з акцентом на те, які можливості нові технології можуть надати для національної індустрії азартних ігор.

Регуляційний орган у сфері азартних ігор заявив, що, хоча технологія надає «безпрецедентні» можливості, є і проблеми, пов’язані з державним регулюванням і питаннями національного суверенітету. Національне агентство по ставках вивчає, чи може блокчейн підтримати та посилити нагляд за гральною індустрією Кіпру. Захід пройде 8 вересня.

Згідно з програмою заходу, представники Університету Нікосії проведуть презентацію, яка торкнеться використання блокчейну і криптовалют в галузі, а незабаром після цього відбудеться панельна дискусія про переваги технологій для державного і приватного секторів. Модератором заходу буде президент технологічного комітету Кіпрської колегії адвокатів Крістіана Аристиду (Christiana Aristidou).

У 2013 році Університет Нікосії став першим у світі акредитованим університетом, який почав приймати BTC для оплати навчання. У червні цього року кіпрська лікарня Mediterranean Hospital of Cyprus завершила розробку системи на базі блокчейну для зберігання медичних даних.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *