Біткоін

Радник президента Колумбії прокоментував рішення Сальвадора про легалізацію біткоіна

У червні 2021 року парламент Сальвадора прийняв епохальний законопроєкт, який дозволяє використовувати біткоін як платіжний засіб. Його ініціатором виступив президент країни Наїб Букела.

Багато політиків і експертів з різних латиноамериканських країн підтримали такий крок. Радник президента Колумбії Джехуді Кастро Сьєрра також вважає, що Сальвадор прийняв правильне рішення, тому що цифрова валюта – це майбутнє глобальної фінансової системи.

Він підкреслив:

Я підійшов до біткоіна, як до великого проєкту з відкритим вихідним кодом. Через деякий час я також зацікавився фінансовими інноваціями та досі відкриваю для себе дивовижні нові речі.
Сьєрра закликав не вважати його політиком. Він називає себе тільки фахівцем в окремій області та ніяк не може впливати на політику колумбійської влади.

Водночас експерт зазначив, що в його країні зростає число громадян, які не тільки цікавляться біткоіном, але і купують криптовалюти.

У Колумбії є особлива правова зона, де можуть працювати криптовалютні біржі. Крок Сальвадора радник президента назвав “сміливим” і додав, що легалізація біткоіна створить умови для швидшого технологічного розвитку держави.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.