AT&T

Проти оператора AT&T подали черговий позов після крадіжки 159 ETH

Житель штату Техас Джамаркіс Етерідж подав позов проти телекомунікаційного гіганта AT&T, звинувативши його в порушеннях безпеки, які призвели до крадіжки Ethereum.

Позивач стверджує, що у вересні 2020 року став жертвою підміни SIM-карти з вини AT&T, клієнтом якого є з 2009 року.

За його словами, зловмисники отримали несанкціонований доступ до облікового запису і вкрали його ж 159,8 ETH з однієї з бірж. Незабаром після інциденту ціна криптовалюти перевищила $ 4200 говориться в судовому документі. На момент написання вартість ETH становить $ 3027.

Етерідж звинуватив оператора мобільного зв’язку в тому, що той не забезпечив належну безпеку його даних.

Він додав, що «компанія AT&T була поінформована про наслідки підміни SIM-карти», оскільки раніше вже випускала попередження для клієнтів про цей вид шахрайства.

Позивач вимагає відшкодувати викрадену криптовалюту в розмірі 159,8 ETH, а також виплатити компенсацію та інші збитки за порушення ряду законів, в тому числі Закону про захист даних і Закону про недобросовісну торговельній практиці.

Справа розгляне колегія присяжних засідателів в окружному суді Південного округу Техасу.

Нагадаємо, у вересні 2020 року Центральна окружний суд Каліфорнії відхилив позов засновника групи біткоін-інвесторів BitAngels Майкла Терпіна до AT&T про відшкодування шкоди.

Терпін стверджував, що у 2018 році компанія сприяла шахраям в підміні SIM-карти, через що він втратив криптовалюту на суму $ 24 млн. Інвестор вимагав виплатити йому $ 200 млн. Однак суд не знайшов підтвердження шахрайства і халатності співробітників AT&T.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *