Bitcoiin2Gen

Промоутер Bitcoiin2Gen визнав провину в проведенні незаконного ICO

Житель Каліфорнії Джон Демарре визнав себе винним в участі в «координованій шахрайській схемі з криптовалютами та цінними паперами» Bitcoiin2Gen.
Джон Демарре (John DeMarr) зізнався в одному випадку змови з метою шахрайства з цінними паперами. Вирок йому буде винесено в січні, а максимальне покарання, яке йому загрожує – п’ять років тюремного ув’язнення.

Як відзначили прокурори, Bitcoiin2Gen був заснований у 2018 році на піку буму ICO. Компанія була створена як відгалуження іншої піраміди під назвою Start Options. Засновники та промоутер компанії обіцяли розподілити між інвесторами токени B2G, однак токени так і не були створені й передані покупцям.

«В кінці січня 2018 року організатори, замість того, щоб повернути інвесторам гроші з рахунків Start Options, зажадали від них зареєструватися в Bitcoiin2Gen і брати участь в незареєстрованому ICO токена B2G», – сказано в заяві американської прокуратури.

Цікаво, що в рекламі піраміди брав участь відомий актор Стівен Сігал (Steven Seagal). На початку 2020 Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) оштрафувала актора на $ 330 000.

Звинувачення Джону Демарре і засновнику Bitcoiin2Gen і Start Options Крістіану Крстічем (Kristijan Krstic) були пред’явлені в лютому цього року.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *