6 Серпня 2021 в 18:11
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Пов’язаний з Tether і Bitfinex банкір постане перед судом

Tether
Share this page to Telegram

Його звинувачують у приховуванні коштів і шахрайстві.

Суддя Нью-Йорка призначив судовий розгляд по справі Реджі Фаулера на середину лютого 2022 року.

У 2019 Фаулера звинуватили в банківському шахрайстві та веденні неліцензійного бізнесу з переказу грошей. Правоохоронці підтверджують, що Фаулер і якийсь Равід Йосеф, якого зараз розшукують, тримали близько $ 345 млн злочинних коштів на 60 банківських рахунках. Деякі з цих рахунків були відкриті на ім’я Global Trading Solutions.

Global Trading Solutions, своєю чергою, була частиною структури Crypto Capital. У 2020 році Генеральна прокуратура Нью-Йорка заявила, що Crypto Capital був пов’язаний з Tether і Bitfinex. В тому ж році їх звинуватили в приховуванні «дірок» на балансі розміром в $ 800 млн.

Фаулер стверджує, що кошти на рахунках в розмірі $ 345 були його власними.

Адвокати захисту планують подати клопотання до початку жовтня 2021 року. Потім звинувачення повинне буде до 22 жовтня подати своє заперечення. До 5 листопада адвокати Фаулера можуть відповісти на заперечення.

Нагадаємо, що правоохоронні органи США намагаються з’ясувати, здійснювали керівники криптокомпанії Tether шахрайські дії. Зокрема, приховувала чи Tether на початковому етапі свого розвитку від банків той факт, що транзакції були пов’язані з цифровими активами.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар