DOGE

Популярний мем Doge буде проданий частками за токени DOG

Шанувальники оригінального мема Doge, який був проданий в червні як невзаємозамінний токен приблизно за $ 4 млн, отримають шанс стати власниками частини зображення.

Практично кожен знає зображення Кабос, собаки породи Сіба-іну з Японії, з кумедним і здивованим поглядом, яке поширилося в інтернеті у 2013 році, коли Dogecoin був запущений як жартівлива криптовалюта.

Зараз власник NFT PleasrDAO пропонує дробове володіння в формі токенів DOG, які будуть доступні для продажу в середу.

Процес буде реалізований за допомогою Fractional.art: спочатку NFT буде поділений на частини, потім він надійде на «пакетний аукціон» протоколу децентралізованого фінансування Miso, який розподілить токени DOG серед учасників. Після цього децентралізована біржа Sushiswap дозволить купувати та продавати токени окремо від DOGE або Dogecoin.

Колектив лідерів DeFi, перших колекціонерів NFT і цифрових художників PleasrDAO збереже за собою контрольний пакет акцій.

Doge, безсумнівно, король всіх мемів, і в PleasrDAO раді запропонувати володіння частиною чогось важливого для культурної історії інтернету, – заявив головний співробітник PleasrDAO Джейміс Джонсон.

Майбутнє за спільнотами, побудованими навколо загального володіння ідеєю, і ми віримо, що поділений на фракції Doge, Мона Ліза в інтернеті, стануть яскравим прикладом цього дивного нового світу, в якому ми живемо.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *