Біткоін

Під час падіння біткоіна до $ 42900 Сальвадор купив ще 150 BTC

У вівторок, 7 вересня крипторинок випробував колосальний стрибок волатильності, викликаний 10%-ним зниженням біткоіна.

За даними Cointelegraph Markets Pro, після досягнення в понеділок локальних максимумів на рівні $ 52 800 сьогодні ціна біткоіна впала до $ 42 900.

біткоін

Президент Сальвадору Наїб Букела підтвердив, що його брокери купили на падінні, урвавши в розпал розпродажу ще 150 BTC.

Перша покупка BTC Сальвадором була здійснена минулої неділі, коли баланс держави поповнився 200 BTC на суму приблизно $ 10,4 млн.

Через п’ять хвилин після твіта про покупку на «низах» Букела написав, що знижки на біткоін закінчуються. Також він подякував Міжнародному валютному фонду (МВФ) за допомогу його країні «заощадити мільйон фіатних грошей» на покупку біткоіна його урядом.

Зауважимо, що керівництво МВФ виступало проти легалізації біткоіна в країні. Не виключено, що застереження міжнародної організації могли сприяти недавнього сплеску ринкової волатильності.

На поточний момент Сальвадор має 550 BTC на суму близько $ 28,8 млн за поточними цінами.

Якщо когось схвилювала сьогоднішня ситуація, то хочемо нагадати, що з травня по липень сукупна ринкова капіталізація всіх криптовалют скоротилася вдвічі, через що з максимуму близько $ 65000 біткоін повернувся до $ 29 000.

За останній місяць ринок продемонстрував дивовижне відновлення: біткоін піднявся вище $ 50 000, ефір (ETH) досяг $ 4 000, а загальна ринкова капіталізація знову перевищила $ 2,4 трлн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *