Майнінг

Партнер Alibaba випустить додаток для «майнінгу за кермом»

Підтримуваний інтернет-гігантом Alibaba виробник електрокарів Zhiji Auto розробив додаток, за допомогою якого водії зможуть заробляти цифрову валюту за подоланий кілометраж. Про це повідомив журналіст Колін Ву.

Додаток IM Zhiji призначений для власників, що готуються до випуску електромобілів марки IM.

Щоб увійти в «майнінг-пул», автолюбителі повинні вносити інформацію про кожен кілометр пробігу. У нагороду вони отримають цифрову валюту Stone. Спочатку компанія планує випускати по 500 монет 144 рази в день. Для збереження ліквідності емісія буде скорочуватися вдвічі кожні чотири роки.

Актив можна обміняти на різні оновлення ПЗ або інші послуги компанії. Коли пробіг автомобіля досягне 5000 км, його власник зможе придбати за монети систему інтелектуального водіння нового покоління Lidar Fusion або збільшити ємність акумулятора до 120 кВт⋅год після трьох років експлуатації.

У продаж електрокар IM надійде у 2022 році. За словами виробників, новинка повинна стати гідним конкурентом Tesla – дальність її ходу складає 1000 км.

Нагадаємо, на початку червня канадська автомобільна компанія Daymak оголосила про випуск триколісного електромобіля Spiritus з опцією майнінгу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.