NFT

PancakeSwap запускає NFT майданчик

Популярність NFT просто зашкалює. Ціни на NFT продовжують рости, а разом з ростом ціни збільшується і попит на них. А якщо є попит, то буде і пропозиція.

Через високий попит на NFT зараз запускається багато майданчиків NFT, які дозволяють як створювати NFT, так і активно торгувати ними. І ось новий приклад.

PancakeSwap оголосила про те, що 22 вересня він запустить торгову площадку для невзаємозамінних токенів. Одночасно з майданчиком планується випустити власну унікальну колекцію NFT «PancakeSquad».

Комісії, отримані від ринку NFT і NFT PancakeSquad, будуть використані для викупу і спалювання CAKE. Користувачам також знадобиться токени CAKE для майнінгу NFTs PancakeSquad. Це дозволить збільшити популярність CAKE і потребу в ньому.

PancakeSwap є конкурентом Uniswap, хоча остання і раніше залишається більш використовуваної децентралізованої біржею. Перевага першої полягає в тому, що вона працює на Binance Smart Chain, який відрізняється набагато вищою швидкістю транзакцій і практично нульовими витратами.

Важко сказати наскільки запуск NFT майданчика та власної колекції NFT вплине на популярність платформи, але Pancakeswap йде в ногу з часом і уважно реагує на всі сучасні тенденції, які відбуваються на ринку. Багато NFT платформ вже запустили свої маркери на PancakeSwap.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *