Біткоін

Новий мер Нью-Йорка отримає три зарплати в біткоїні і побореться за звання «криптостолиці»

Новообраний мер Нью-Йорка Ерік Адамс має намір отримати три перші зарплати в біткоїнах. Про це він повідомив у коментарі до твіту мера Маямі Френсіса Суареса.

Суарес за останні місяці провів кілька ініціатив щодо поширення криптовалют на довіреній йому території, у тому числі представив протокол CityCoins щодо випуску міського токена. У вівторок він написав, що наступну свою зарплату має намір отримати цілком у BTC.

«У Нью-Йорку ми завжди діємо масштабно, тому я отримаю три свої перші зарплати в біткоїні, коли стану мером, — відповів Адамс. – Нью-Йорк стане центром криптовалютної індустрії та інших швидкорослих, інноваційних областей! Просто зачекайте!


У розмові з Bloomberg Адамс підтвердив готовність впроваджувати дружнє до криптовалют регулювання. Раніше багато криптокомпаній були змушені покинути Нью-Йорк через ліцензію BitLicense, що діє в ньому, вимоги якої істотно перевищують стандарти інших штатів.

Адамс заявив, що розгляне «перешкоди для зростання біткоїну та криптовалют» у Нью-Йорку. Крім того, він готовий організувати «дружнє змагання» із Суаресом щодо створення найбільш сприятливих умов регулювання криптовалюту.

«Точно!, – відповів Суарес. – Вітаю з обранням та чекаю дружнього змагання з перетворення нашого та вашого міст на криптовалютні столиці!»

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *