BitPay

Нове дослідження виявило високий попит на платежі в криптовалюті

Pymnts, велике видання, орієнтоване на платежі, випустило в понеділок звіт про споживчі переваги щодо криптовалютних платежів. Дослідження аналізує опитування більш ніж з 8 тисяч осіб в США, включаючи наявних і колишніх власників криптовалют, а також тих, хто не є їх власниками.

Проведене у співпраці з крипто-платіжною фірмою BitPay дослідження показало, що цілих 93% опитаних криптокористувачів вказали, що вони розглянуть можливість здійснення покупок в за допомогою криптовалют в майбутньому, в той час, як 59% людей, які ніколи не тримали криптовалюти, зацікавлені в її використанні для здійснення покупок.

Понад 60% власників криптовалют заявили, що вони дуже зацікавлені в використанні криптовалют як способу оплати, щоб зробити онлайн-покупки більш приватними та безпечними, в той час, як 23% не власників проявили інтерес до використання криптовалют для цих цілей. Більш того, 57% власників криптовалют також вказали, що вони були б зацікавлені в здійсненні онлайн-покупок в криптовалюті, якби такі варіанти оплати були автоматично доступні на касі. Для порівняння, майже 21% тих, хто не володіє криптовалютами висловили такий же інтерес.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *