NCR

NCR відкриє доступ до крипто клієнтам 650 банків і кредитних спілок в США

NCR і NYDIG взяли приклад PayPal. У разі успіху операції з криптовалют стануть доступні клієнтам компаній по всьому світу.

Угода між провідним гравцем ринку корпоративних платежів NCR і зберігачем NYDIG відкриває нові можливості для клієнтів американських банків. Користувачі 650 банків і кредитних спілок країни, включаючи First Citizens Bank Bay і Federal Credit Union, зможуть проводити операції з цифровими активами в спеціальних мобільних додатках – покупку, продаж, обмін.

Банки будуть врятовані від необхідності самостійно розв’язувати правові питання пов’язані зі зберіганням криптовалют клієнтів, використовуючи послуги кастодіана NYDIG. Навіть мати зиск компанії будуть коштом комісійних, а також надання додаткових послуг.

NCR також займає 45% світового ринку софту для торгових мереж. ПО від компанії використовують 180,000 ресторанів, торгових точок, готелів та інших закладів. У разі, якщо експеримент в США виявиться вдалим, платежі в біткоінах можуть стати доступними в усіх згаданих компаніях.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.