Сатоши Накамото

На роль Сатоши Накамото висунутий програміст Хел Фінні

Головний аналітик Bloomberg Ерік Балчунас з’ясував, ким був таємничий Сатоши Накамото в реальному житті. І його версію не можна назвати новою.

Балчунас написав у Твіттері, що, вивчивши всі дані про Сатоши, він прийшов до висновку, що легендарний творець біткоіна був комп’ютерним програмістом Хелом Фінні. Він відомий як один з перших прихильників BTC, який допоміг поліпшити мережу BTC, спілкувався з Накамото електронною поштою і провів з ним у 2009 році першу біткоін-транзакцію.

Фінні помер у 2014 році, коли йому було 58 років, через боковий аміотрофічний склероз. Остання крапля, яка переконала Балчунаса в тому, що Фінні був Сатоши, – це скриншот повідомлення на форумі, відправленого ще в 1993 році.

У цьому тексті Фінні описує ідею «криптовалютних торгових карт» – то, що в наші дні відомі як невзаємозамінні токени (NFT).

… судячи з усього, що я бачив / читав, Хел = Сатоши.

За останні кілька років були запропоновані й інші «кандидати» на роль справжньої особистості Сатоши Накамото, зокрема, генеральний директор Blockstream Адам Бек.

Справа доходила до того, що деякі люди оголошували себе Сатоши Накамото. Найвідоміший з них – австралійський комп’ютерний вчений і підприємець Крейг Райт, який судився з Віталіком Бутеріним, публічно назвав його шахраєм.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.