25 Квітня 2023 в 05:12
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Міністр фінансів Індії виступає за глобальний консенсус у крипторегулюванні

Індія
Share this page to Telegram

Керівник Мінфіну Індії Нірмала Сітхараман у ході серії нещодавніх заходів неодноразово наголошувала на важливості досягнення глобального консенсусу в рамках регулювання криптовалютного сегмента. Вона вважає, що для цього питання потрібно дотриматись певного балансу між ефективним наглядом і розвитком даного сектора.

Тим часом цифрові валюти в Індії все ще залишаються нерегульованими, а уряд країни не реєструє криптовалютні майданчики. Сітхараман підкреслила, оскільки віртуальні валюти не мають кордонів і вимагають міжнародного співробітництва, будь-яке їхнє регулювання потребуватиме участі більшості світових держав. Крім цього, Індія включить питання нагляду за цифровими активами в глобальний порядок денний в рамках свого представництва в G20.

Нірмала Сітхараман зазначила: «Жодна країна окремо не може ефективно регулювати криптосегмент, оскільки він не має кордонів. Виходить, що сама концепція того, що орієнтоване на блокчейн-технологію, вимагає залучення всіх країн, інакше нагляд буде неефективним».

При цьому міністр Фінансової Індії наголосила, що йдеться насамперед саме про нагляд над цифровими валютами, а не блокчейн-технологіями загалом.

Зараз Індія є головою G20 і пропозиція крипторегулювання була схвалена радою директорів. Нещодавно Міжнародний валютний фонд опублікував документ про потенційний вплив приватних цифрових валют на глобальну макроекономічну стабільність. На додаток до цього Рада з фінансової стабільності, створена на базі G20, незабаром надасть відповідний звіт щодо криптовалют. У вересні цього року відбудеться глобальний саміт, де представники G20 обговорять ключові питання щодо нагляду за цим сегментом.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар