Cosmos

Мережа Cosmos зафіксувала 1 млн транзакцій в місяць

2 жовтня в децентралізованої мережі Cosmos було зафіксовано найбільшу кількість транзакцій – 1 085 308. Розробники мережі працюють над створенням алгоритму Optimint, який замінить Tendermint.

Протокол Inter Blockchain Communication (IBC), основа екосистеми Cosmos, за останній місяць продемонстрував сплеск активності. Cosmos – децентралізована мережа, що з’єднує незалежні блокчейни для забезпечення взаємодії між ними.

У березні в мережі Cosmos був активований протокол IBC для взаємодії блокчейнів. Він забезпечує безпечний обмін даними між незалежними ланцюжками блоків при масштабуванні шляхом сегментування.

За останні шість місяців мережа зросла, включивши в екосистему нові проєкти і блокчейни. Протокол використовують Terra, Band, Kava і Chaosnet від THORchain. У Mapofzones можна побачити, що всього за 30 днів було скоєно 1 085 308 транзакцій, 57 918 – за останні 24 години. При цьому, автоматизований маркет-мейкер, Osmosis, відповідає за велику частку транзакцій IBC.

6 жовтня в акаунті Cosmos був опублікований пост, в якому сказано, що розробники працюють над технологією масштабування мережі:

«Optimint стане прямою заміною Tendermint. Він дозволить будувати ланцюжки на основі Cosmos. Наша мета – зробити можливим об’єднання зон Cosmos в кластер з використанням протоколу міжблочного зв’язку (IBC) ».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *