23 Квітня 2023 в 19:41
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Курс PEPE злетів на 28% за добу

PEPE
Share this page to Telegram

Криптовалюта Pepe (PEPE) знову привернула увагу учасників ринку. За даними на 13:20 23 квітня 2023 року, її курс зріс на 28% порівняно з аналогічними показниками добової давності. Придбати актив можна було за $0,00000031. Це сталося після того, як вартість цифрової валюти падала на 60% свого історичного максимуму (ATH).

Цей віртуальний токен привернув увагу громадськості після приголомшливого збільшення ціни в 7,5 тис. разів всього за кілька днів. Це зробило Pepe одним із найбільш швидко зростальних цифрових активів у світі. Однак, за цим була 60-відсоткова корекція, що викликала паніку серед інвесторів і породила чутки про те, що розробники не справлялися зі своїми завданнями. Проте ціна мем-токена відновилася досить швидко.

Зміни котирувань PEPE викликали значний інтерес та хвилювання на ринку. Токен залишався дуже спекулятивною та ризикованою інвестицією. Одним із факторів зростання тривожності користувачів було те, що розробники мали можливість заносити гаманці в «чорний список» на власний розсуд і маніпулювати карбуванням нових токенів. Багато аналітиків говорили про високу централізацію та небезпеку шахрайства з боку творців криптопроєкту.

Крім того, підозри виникали через розподіл запасів токенів Pepe. Відразу кілька гаманців зберігали значний відсоток криптоактивів. Така концентрація також збільшувала ризик маніпулювання ринком та впливу на волатильність, що могло призвести до значних втрат для трейдерів.

Численні експерти наголосили: перш ніж інвестувати в ту чи іншу криптовалюту, учасникам ринку необхідно ретельно вивчити проєкт. Йшлося про команду стартапу, токеноміку, дорожню карту та інші фактори.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар