Chia Network

Курс Chia Coin за чотири місяці обвалився на 84%

Майнери вже почали продавати в збиток жорсткі диски та твердотілі накопичувачі, які використовуються для видобутку альткоіна.
Ціна Chia Coin за останні чотири місяці впала на 84%. 6 вересня криптовалюта торгується на рівні $ 258. Капіталізація альткоіна знизилася до $ 424,4 млн. У середині травня вартість токена Chia Coin досягала історичного максимуму на рівні $ 1,64 тис.

Майнери Chia Coin почали масово продавати жорсткі диски (HDD), які використовуються для видобутку криптовалюти, повідомляє VNExpress. За інформацією видання, майнери почали продавати накопичувачі собі в збиток, оскільки падіння вартості токенів Chia Coin зробило її видобуток нерентабельним.

У квітні поточного року через стрімке зростання Chia Coin в Гонконзі стався дефіцит жорстких дисків і твердотілих накопичувачів (SSD). Ціни на компоненти збільшилися в три рази.

Блокчейн Chia Network створено американським розробником і творцем BitTorrent Бремом Коеном. Він вважає, що біткоін та інші криптовалюти, що працюють на алгоритмі Proof-of-Work (PoW) використовують занадто багато електроенергії.

Chia працює на алгоритмі Proof-of-Space-and-Time і використовує дисковий простір як валідатор транзакцій. Користувачі, що надають власний дисковий простір для підтримки мережі, отримують за це винагороду.

У липні розробник криптовалюти Chia Coin Брем Коен повідомив про плани запустити децентралізовану біржу та автоматизований маркетмейкер. За словами Коена, в перспективі в екосистемі Chia будуть розроблені й інші DeFi-продукти.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.